Країна втрачає кращих!

Дата: 17.03.2023 10:12

Фото без описуДорогі земляки! Вже 387 доба героїчного протистояння відважного українського народу проти фашистського російського вторгнення. Ворог нещадно продовжує знищувати наші міста, села, школи, лікарні та цивільну інфраструктуру. Рашисти жорстоко та безжалісно розстрілюють мирне українське населення, руйнують все, що трапляється на їхньому шляху. Ці нелюди застосовують варварські методи проти всього, що трапляється їм на очі.

Країна щодня втрачає своїх найкращих синів. Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть молоді люди, то говорити важко і боляче вдвічі. 14 березня 2023 р. все Балаклеївська громада зібралася, аби схилити голови перед світлою пам’яттю нашого земляка, бійця  Збройних Сил України, солдата, гранатометника 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 1-ої механізованої роти 99 механізованого батальйону військової частини Костикіна Олександра Вікторовича, який з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок.

3 січня 2023 року, під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом Батьківщини в бою з російськими загарбниками, при обороні  населеного пункту Соледар Донецької області загинув Олександр Вікторович.

Йому було лише 33 роки.

Війною спалене іще одне життя. Небесна армія Воїнів Світла поповнилася ще одним воїном.  Він ніколи не був байдужим до своєї важкої чоловічої роботи - захищати рідну землю.

Це страшна трагедія та велике горе, тож нехай світла пам'ять про захисника Вітчизни назавжди залишиться у наших серцях.