Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Щодо посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї

Дата: 15.02.2023 13:47
Кількість переглядів: 94

Фото без описуПід час дії в Україні воєнного стану заява про продовження строку дії посвідчення батьків багатодітної сім’ї та посвідчення дитини з багатодітної сім’ї подається в довільній формі. Заяву може подати один із батьків до головного спеціаліста з питань соціального захисту населення Балаклеївської сільської ради.

Для продовження строку дії посвідчення заявник пред’являє:

✔️документ, що посвідчує особу;

✔️свідоцтво про народження дитини або е-свідоцтво про народження, або довідку із закладу освіти - у разі народження дитини або навчання особи віком від 18 до 23 років за денною формою навчання за межами України;

✔️довідки про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки (інформація підтверджується заявником кожного семестру до закінчення закладу освіти, але не довше ніж до досягнення особою 23 років) - у разі навчання дитини за денною формою навчання у закладі загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Реквізити документів, пред’явлених заявником для продовження строку дії посвідчення, зазначаються в заяві.

До заяви додаються:

✔️оригінали посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї, строк дії яких підлягає продовженню;

✔️фотокартка розміром 30×40 міліметрів.

Після припинення/скасування воєнного стану на території України заявник з метою підтвердження відомостей щодо навчання його дитини, зазначених у заяві, протягом місяця подає департаменту довідку про підтвердження зарахування до закладу освіти або про переведення на наступний курс навчання в межах відповідної програми підготовки.

❌У разі виявлення факту подання недостовірної інформації заявником строк дії посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї може бути не продовжено або може бути скасовано статус батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном (04733)93446.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора