3 РОБОЧИХ МІСЦЬ ДЛЯ РОБОТИ З ВПО

Дата: 15.02.2023 13:45

Фото без опису

Ми багато розповідаємо про нашу допомогу переселенцям, яка не вщухає ні на мить.

☝️ Це – один з найголовніших напрямків нашої щоденної роботи, тому вимагає максимум людських зусиль і максимум технічних можливостей.

На щастя, є благодійні фонди та організації – справжні помічники структурам і установам, що працюють із ВПО! 🤩

От і у нас, у рамках проєкту “Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб” було облаштовано додаткові робочі місця для працівників з напрямком соціального захисту населення 🌟

Цей проєкт реалізується благодійною організацією "Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Ми вдячні за таку допомогу!

Сьогодні ми продовжуємо приймати та реєструвати внутрішньо переміщених осіб.

Отримано по 3️⃣ комплекти устаткування, до яких входять:

🔸ноутбуки,

🔸МФУ,

🔸роутери,

🔸жорсткі диски,

🔸столи

🔸тумбочки,

🔸стільці для співробітників,

🔸стільці для відвідувачів,

🔸захисні екрани,

🔸засоби санітарного- епідеміологічного захисту,

🔸аптечки,

🔸канцтовари.

Таким чином, всього облаштовано 3️⃣ додаткових робочих місць.

Особлива подяка за приділений час та обговорення важливих питань щодо потреб внутрішньо переміщених осіб голові Саб-офісу, УВКБ ООН Мішель Альфаро та радника з питань захисту дітей Володимира Цололо. Також велика подяка за підтримку та поради координатору даного проєкта Ходаковській Ларисі Володимирівні.

Дякуємо нашим партнерам за таку підтримку!🥰