Разом до Перемоги!!!

Дата: 08.12.2022 14:02

5 грудня 2022р. В приміщенні Черкаського художнього музею відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера. Відзнаками Черкаської ОВА нагороджено волонтерів, благодійників та підприємців  Черкаського району. Дуже приємно, що нагороду такого рівня отримав житель Балаклеївської громади – Шкварун Павло Вікторович, який з перших днів повномасштабного вторгнення повністю присвятив себе допомозі ЗСУ та громаді. Починаючи з лютого місяця і до сьогодні Павло Вікторович займається волонтерською діяльністю. На його рахунку більше десяти поїздок на схід та південь України. Допомога надається не лише військовим на передових позиція, але й жителям де окупованих територій.

Щиро бажаємо Павлу Вікторовичу та його товаришам успіхів в цій нелегкій праці. Сили, натхнення та терпіння. Чекаємо Перемоги та мирного неба. Слава Україні, її Героям та всім хто наближає нашу Перемогу.