Увага! В Черкаському районі діють пункти обігріву

Дата: 03.11.2022 08:50

Фото без описуУ зимовий час у населених пунктах Черкаського району діють пункти обігріву, які в переважній більшості розташовані в приміщеннях місцевих рад і працюють з 08.00 до 17.00.

Пункти обігріву облаштовані також у приміщеннях місцевих пожежних команд, лікарнях, залізницях, торгових точках, клубах, адміністративних приміщеннях.

Загалом по району працює 127 пунктів обігріву.

А у нашій громаді тут:
с. Балаклея, вул. Незалежності, 2 (адмінприміщення)
с.Мале Старосілля, вул.Центральна, 129, а (в приміщенні старостинського округу)
с. Костянтинівка, вул. Костянтина Вишнивецького, 169, а (в приміщенні старостинського округу)
с. Будки, вул. Незалежності, 206 (Будкіський сільський клуб)

Така робота організована не випадково.

Адже у деяких населених пунктах людям доводиться долати немалі відстані і є реальна загроза переохолодження чи обмороження.

Тому для надання допомоги населенню районна державна адміністрація спільно з органами місцевого самоврядування організовують роботу пунктів обігріву в зимовий час.

Посилання     В Черкаському районі діють пункти обігріву