Країна втрачає кращих!

Дата: 19.10.2022 15:56

Фото без описуДорогі земляки! Вже 238 доба героїчного протистояння відважного українського народу проти фашистського російського вторгнення. Ворог нещадно продовжує знищувати наші міста, села, школи, лікарні та цивільну інфраструктуру. Рашисти жорстоко та безжалісно розстрілюють мирне українське населення, катують жінок, малолітніх дітей, руйнують все, що трапляється на їхньому шляху. Ці нелюди застосовують варварські методи проти всього, що трапляється їм на очі.

Країна втрачає своїх найкращих синів. Не оминула страшна звістка і нашу  громаду - 19 жовтня 2022 року зібралася  Балаклеївська родина,  аби віддати шану бійцеві Збройних Сил України, учаснику АТО, стрільцю – санітару 1 механізованої роти 1 механізованого батальйону військової частини Сіленку Віталію Миколайовичу, який з честю та гідністю виконував свій військовий обов’язок.

11 жовтня 2022 року у Волноваському районі Донецької області на позиції підрозділу вірний військовій присязі, загинув Віталій Миколайович.

Йому було лише 44 роки.

Війною спалене іще одне життя. Небесна армія Воїнів Світла поповнилася ще одним воїном.  Він ніколи не був байдужим до своєї важкої чоловічої роботи - захищати рідну землю.

Це страшна трагедія та велике горе, тож нехай світла пам'ять про  захисника вітчизни назавжди залишиться у наших серцях. Вічна пам'ять Герою!