Екологічна акція «Дерево миру»

Дата: 20.09.2022 14:53

В рамках проведення Всесвітнього  дня прибирання «WORLD CLEANUP DAY», 15 вересня з метою привернути увагу підростаючого покоління дітей до екологічних проблем,  підвищити інтерес до  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну вихованцями КПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» Балаклеївської сільської ради було розпочато екологічну акцію «Дерево миру».

Вихованці театрального гуртка «Орфей» взяли участь у зборі пластикових пляшок. На отримані кошти зі здачі пляшок, діти придбали саджанець дерева.

19 вересня, зібравшись разом, власноруч посадили його на території парку громади, що біля приміщення сільської ради.

Проведення даної акціїї спрямоване не лише озеленити громаду, а й  крок за кроком долучати кожного жителя  до порятунку природи . Маємо надію, що це лише маленький крок до розвитку озеленення нашої громади та спільної перемоги.

Слава Україні та її Героям!