Сплата податків і зборів до бюджету - найкращий прояв патріотизму!

Дата: 20.04.2022 08:18

Головне управління ДПС у Черкаській області звертає увагу, що держава потурбувалася про платників.

Зокрема, в умовах запровадження воєнного стану в Україні відбулись кардинальні зміни щодо сплати єдиного податку, зменшення ПДВ та акцизу на пальне, запроваджені податкові стимули для великого бізнесу та благодійності, не застосовуються штрафні санкції у випадку відсутності можливості своєчасно сплатити податки та збори до бюджету.

Проте нагадуємо, що внесок кожного є вагомою складовою для пришвидшення перемоги над ворогом.

Відновлення економічної діяльності на тих територіях країни, де не ведуться бойові дії або є звільненими - є надзвичайно важливим не тільки з міркувань повернення до нормального життя, а й для наповнення державного та місцевих бюджетів України надходженнями, що вкрай важливі для захисту нашої країни.

Тож, дякуємо всім суб’єктам господарювання, які попри воєнний стан, не утворюють борги, а продовжують виконувати свій податковий обов’язок. Разом ми непереможна сила!