16 днів проти насильства

Дата: 25.11.2021 10:24

Фото без описуЩорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Службою у справах дітей виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради здійснено виїзди в сім’ї, які перебувають на обліку в складних життєвих обставинах, таких сімей 7 в них виховується 17 дітей. З батьками проведено бесіди щодо недопущення проявів насильства над дітьми, їм роз’яснено про відповідальність за вчинення вказаного злочину.

Служба в справах дітей попереджує, що за вчинення домашнього насильства винна особа карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.