Заклад дошкільної освіти «Берізка»

Дата: 28.05.2021 14:53

Фото без описуАдреса: вул. Миру, 97 с. Балаклея
E-mail:  kononenkoo@i.ua
Веб-сайт: https://balakleivska-gromada.gov.ua/zaklad-doshkilnoi-osviti-berizka-s-balakleya-14-53-28-28-05-2021/

Директор:
Кононенко Ольга Павлівна

Комунальна форма власності: рік відкриття 1957.
Проектна потужність будівлі: 70 місць.
Кількість вікових груп: дошкільного віку – 3.
Кількість дітей, які здобувають дошкільну освіту – 65
із них дітей: дошкільного віку – 65
Кадрове забезпечення: всього працівників – 15
із них: педагогів – 8;
обслуговуючий персонал – 7.
Освіта педагогів: вища – 6 осіб;
базова вища – 2 особи.
Кваліфікаційна категорія педагогів:
спеціаліст– 5;
спеціаліст II категорія – 3;

У  закладі дошкільної освіти працює логопед та медична сестра.
Освітня робота з дошкільниками проводиться за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
У закладі функціонує музична зала, методичні міні-кабінети, кабінет медичної сестри.
Педагоги дошкільного навчального закладу беруть участь у інтернет-конференціях, вебінарах. За  2019-2020 навчальний  рік  отримали  сертифікати ЧОІПОПП та ТОВ МЦФЕР-Україна. Вихователі закладу взяли участь у обласній виставці передових педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2020», стали лауреатами конкурсу на кращий цифровий ресурс та «Освіта Черкащини -2020». Із 2018- 2019 н. р. ЗДО «Берізка» отримав статус експериментального майданчика, як учасник регіонального експерименту з теми «Формування інженерного мислення у дітей дошкільного віку». В рамках реалізації даної проблеми педагогами закладу було розробленосерію цифрових ресурсів, облаштовано  конструктором лего-куточки в групах. Вихователі закладу взяли учать у конкурсі «Кращий вихователь Балаклеївської громади-2020».
  Заклад дошкільної освіти підключено до мережі Інтернет, постійно оновлюється матеріально – технічна база. У 2019-20 році придбано медичне обладнання, дитячі меблі, постільна білизна та рушники, посуд, холодильник. У 2019 році встановлено сучасний ігровий майданчик.
      На базі ЗДО «Берізка» с. Балаклея систематично відбуваються семінари, методичні об’єднання, майстер-класи для педагогів ОТГ.
У 2020-2021 навчальному році заклад дошкільної освіти працюватиме над науково-методичною проблемою «Формування національно-патріотичних почуттів та громадянської свідомості дошкільників через інтеграцію освітнього процесу».

Проблеми:
1.            Утеплення та ремонт фасаду приміщення закладу.
2.            Заміна столів та ліжок на молодшій  групі.
3.            Ремонт тротуарної доріжки.
4.            Влаштування внутрішнього туалету та гардеробної для персоналу.

Ліцензія на провадження освітньої діяльності
Кадровий склад педагогічного персоналу
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Освітня програма на 2021-22
Фактична кількість дітей, що зараховані до закладу
Територія обслуговування
Мова освітнього процесу
Наявність вакантних посад у закладі
Порядок прийому дітей до закладу
Умови доступності закладу для осіб з особливими потребами
Перелік платних послуг
Протидія булінгу
Заходи булінг 2022-23
Інформація про використання публічних коштів, відповідно до п. 3 ст. 30 Закону України "Про освіту"
Фінансовий звіт за І квартал 2021 р.
Фінансовий звіт за 2022р
Структура та органи управління
Територія обслуговування
умови доступності
Фінансовий звіт за 1 квартал2021р
Матеріально-технічне забезпечення закладу
Освітня програма на 2022/2023 навчальний рік
Статут ЗДО Берізка с.Балаклея зміни 2023
РІШЕННЯ сесії від 23.02.2023 № 32-5/VII Про внесення змін та затвердження Статуту закладу дошкільної освіти «Берізка» с. Балаклея Балаклеївської сільської ради в новій редакції
ЗВІТ про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень за І квартал 2023 рік
Температурний режим ЗДО Берізка с.Балаклея
Звіт директора Кононенко О.П. за 2019-20 н.р.
Звіт директора Кононенко О.П. за 2021-22н.р.
Статут ЗДО Берізка с. Балаклея