Проведено ремонт дороги

Дата: 23.05.2023 09:34

В межах Балаклеївської громади проходить обласна автомобільна дорога загального користування місцевого значення О 240105 Городище – Буда – Орловецька /Н – 01/ (прив’язка, км 0 + 000 – 11 +500 км), яка знаходиться на обслуговуванні ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Черкаської області». Вищевказана дорога, на даний час, знаходиться в критичному стані. Це ускладнює проїзд рейсових, шкільних автобусів, автомобілів екстрених служб, легкових та вантажних .

Керівництво громади неодноразово зверталося з листами до Департаменту будівництва Черкаської ОДА, ДП «Служба місцевих автомобільних доріг Черкаської області» щодо проведення ремонту вищевказаної дороги.

В травні було проведено ремонт частини даної дороги. Звичайно це замало, а тому ми знову звернулися з листом щодо продовження робіт для забезпечення якісного дорожнього сполучення. Чекаємо відповіді.