Отримати витяг з електронної трудової книжки можна зробити не виходячи із дому.

Дата: 26.10.2022 20:01

Зараз підтвердити трудовий стаж для призначення пенсії можна і за відсутності трудової книжки. А витяг із електронної трудової книжки можна сформувати онлайн, скориставшись порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Як отримати витяг з трудової книжки не виходячи з дому?

Увійдіть в особистий кабінет на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису або за допомогою «Дія.Підпис».

У лівому бічному меню виберіть пункти «Комунікації з ПФУ» – «Запит на отримання електронних документів».

Виберіть тип звернення «Витяг з ЕТК» та заповніть обов'язкові поля, вказавши податковий номер, прізвище, ім'я, по батькові та номер телефону.

Дайте згоду на передачу та обробку персональних даних, натисніть «Надіслати до ПФУ».

Отримати витяг можна у лівому бічному меню, вибравши пункти «Мої звернення» – «Виконано». Документ можна зберегти у форматі PDF, а потім за потреби роздрукувати.

Але слід врахувати, що на сьогоднішній день витяг з електронної трудової книжки не замінює фізичну трудову книжку під час подання заяви про призначення пенсії.