A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Міграційна служба Смілянщини інформує що внутрішньо-переміщені особи можуть отримувати соціальні послуги та виплати на підставі довідки від ДМС України або Є-Документу

Дата: 18.10.2022 14:02
Кількість переглядів: 189

Таку можливість ВПО мають з 7 серпня 2022 року. Вона передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2022 р. № 755, ініційованою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України. 

Внесені постановою зміни спрямовані суттєво спростити життя людям, які перемістилися із зон бойових дій  та втратили документи. Відтепер вони можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу від держави як внутрішньо- переміщені особи навіть без наявності паспорта. Натомість ВПО достатньо надати довідку від ДМС України або тимчасовий документ, який посвідчує особу під час воєнного стану – Є-Документ, доступний у застосунку «Дія».

Довідку про те, що особа звернулась за оформленням ID-картки можна отримати у підрозділах ДМС України, у центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП) або в центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс», якщо особу ідентифіковано за відомостями Єдиного державного демографічного реєстру або відомчої інформаційної системи ДМС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора