НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ, БАДИЛЛЯ ТА СМІТТЯ

Дата: 06.09.2022 19:15

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БАЛАКЛЕЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!

ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ТЕ, ЩО НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СІЛ БАЛАКЛЕЯ, КОСТЯНТИНІВКА, ТЕКЛИНЕ, МАЛЕ СТАРОСІЛЛЯ, БУДКИ, ПЛОСКЕ СПОСТЕРІГАЄТЬСЯ НЕПООДИНОКІ ВИПАДКИ СПАЛЮВАННЯ МЕШКАНЦЯМИ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ.

БАЛАКЛЕЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ, БАДИЛЛЯ ТА СМІТТЯ ТА НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ У ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ!

Особи, винні у виникненні пожеж у екосистемах, будуть притягатись до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;
  • створювати на прибудинкових територіях  захаращення з бурянів та порослі;
  • розводити багаття у лісі та лісопосадках;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
  • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.
  • Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Звертаємо увагу, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.