Шановні жителі громади

Дата: 18.08.2022 09:12

Виконавчий комітет Балаклеївської сільської ради звертає Вашу увагу на  стан  прилеглої до вулиць села територій біля Ваших будинків.

Комісія з благоустрою провела рейди-перевірки та виявила таке:

• Біля багатьох домоволодінь не скошена трава (особливо це стосується будинків, в яких не проживають їх власники та спадкоємці);
  • Території та обочини вулиць громадяни перетворюють на місця для складування будівельних матеріалів, сіна, соломи, палива;
  • Дерева та кущі безконтрольно розростаються до самої проїжджої частини, що заважає проїзду автотранспорту та значно обмежує видимість, призводить до аварійних ситуацій на дорогах, лініях електропередач та зв’язку;
  • Каміння, яке громадяни розкладають вздовж проїжджої частини вулиць, перешкоджає руху транспорту та заважає прибиранню вулиць від снігу та льоду.

Виконавчий комітет нагадує Вам про те, що прилегла до дворів територія вулиць використовується громадянами для обслуговування своїх земельних ділянок (будівництво та ремонт огорож) і згідно Правил благоустрою повинна утримуватися в належному санітарному стані.

Пропонуємо вам у двотижневий термін привести територію вулиць біля ваших домоволодінь у відповідний до Правил благоустрою санітарний стан.

При повторному рейді комісією на порушників будуть складені протоколи про порушення правил благоустрою та передані на розгляд адміністративної комісії.