A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Запрошення на навчання до Військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут м. Полтави

Дата: 20.07.2022 14:17
Кількість переглядів: 932

Відповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ (м. Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мульти предметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти ''фаховий молодший бакалавр'1, освітньо-професійними програмами (спеціальностями) "Комп'ютерні науки", "Телекомунікації та радіотехніка".

Прошу звернути увагу на наступне:

 1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні. Окрім стипендії, на час дії військового стану, курсанти коледжу на рівні з іншими військовослужбовцями Збройних Сил України отримують додаткову винагороду у розмірі 30 тис.грн. на місяць.
 2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого закладу, крім того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вище грошове забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.
 3. Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 - Комп'ютерні науки, спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка
 4. Заробітна плата випускників на даний час — понад 15000 грн.
 5. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).
 6. Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:
 • щорічна оплачувана відпустка;
 • безкоштовне лікування;
 • можливість подальшого навчання;
 • можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

  1. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата
  2. Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу. При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.
  3. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (15000-16000грн.).

  1. Прохідний бал для вступу знижено до мінімального - 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.

Контактний телефон: 066 560 1525, Пістряк Денис Сергійович.

Особливо зазначена інформація може бути корисною для випускників інтернатів, сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, яким на час закінчення навчальних закладів виповнюється 16-17 років, і які одразу після випуску не можуть бути офіційно працевлаштованими.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора