Торгівля людьми - сучасний прояв рабства, особливо в умовах війни!

Дата: 06.07.2022 16:50

З моменту вторгнення Росії в Україну у лютому 2022 року проблема торгівлі людьми набула значно складнішого характеру, ризики торгівлі людьми у зв’язку із збройним конфліктом, не обмежуються ані війною в Україні, ані громадянами України. В цей час вимушені переселенці є надзвичайно вразливими, а сама проблема значно ускладняється внаслідок російського вторгнення і тим, що мільйони українців змушені залишати свої домівки, шукаючи порятунку в інших регіонах України та за кордоном.

Пам’ятайте, стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації!

????ЯКЩО ВИ, ВАШІ ЗНАЙОМІ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ АБО ЯКЩО ВИ ВОЛОДІЄТЕ ІНФОРМАЦІЄЮ ЩОДО ТАКИХ ЗЛОЧИНІВ, НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

- НАЦІОНАЛЬНА БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА КОНСУЛЬТУВАННЯ МІГРАНТІВ 527 (безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні)0-800-505-501 безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в УкраїніГрафік роботи гарячої лінії: пн-нд з 08:00 до 20:00527.org.ua – електронні консультації??????

- ЄДИНИЙ КОНТАКТ-ЦЕНТР СИСТЕМИ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів)

- ДЕПАРТАМЕНТ БОРОТЬБИ ЗІ ЗЛОЧИНАМИ, ПОВ’ЯЗАНИМИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ, НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ(044) 254 74 30