У В А Г А! З червня 2022 року вивіз сміття буде здійснюватися на платній основі.

Дата: 06.06.2022 15:34

Шановні жителі Балаклеївської ТГ

З червня 2022 року вивіз сміття буде здійснюватися на платній основі.

Для цього необхідно жителям сіл: Балаклея, Теклине, Мале Старосілля, Костянтинівка, Будки, Плоске звернутися до комунального підприємства «Добробут» Балаклеївської сільської ради за адресою: вул. Миру, 117,  с. Балаклея для заключення ДОГОВОРІВ.  Тел. 063 674 99 59, 063 891 24 91.

Тимчасовий графік прийому громадян для заключення договорів

на червень 2022 рік:

Назва населеного пункту

Дні прийому

Години прийому

с. Балаклея

Понеділок

Субота

з 08:00 до 17:00

з 08:00 до 12:00

з 9:00 до 13:00

с. Теклине

з 13:00 до 17:00

с. Мале Старосілля

с. Костянтинівка, с. Будки

с. Плоске

П’ятниця

з 09:00 до 13:00

Юридичні особи та підприємці звертаються за місцем реєстрації згідно графіку.

Документи необхідні для укладання Договору про надання послуг з поводження з твердими побутовими відходами:

1. паспорт громадянина України ;
  2. ідентифікаційний номер;
  3. документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням (пред’являється оригінал або нотаріально завірена копія).

Вартість послуги становить 19,85 грн. з однієї особи за місяць. Кількість вивозів – 1 раз. Оплата здійснюється шляхом укладення договору із виконавцем послуг. Вивіз сміття проводитиметься згідно графіку.

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов’язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору та оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором. До категорії споживачів вище вказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.

Відмова від укладання Договору на вивезення відходів розглядається як факт забруднення навколишнього середовища, що тягне за собою цивільно-правову й адміністративну відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

В разі не укладення Договору, питання щодо порушників будуть розглядатись адміністративною комісією Балаклеївської сільської ради та прийняті відповідні рішення про стягнення, передбачені Законодавством України.

ЧИСТОТА – чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного проживання жителів громади.

Сподіваємося на співпрацю та взаєморозуміння!

З повагою, адміністрація КП «Добробут»