Про закінчення опалювального сезону 2021-2022 років на території Балаклеївської сільської ради

Дата: 04.04.2022 09:36

Відповідно до п. п. 1,5 ч. а ст. 30, ст. 42, 159 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», у зв’язку з організацією освітнього процесу у формі дистанційного навчання через військову агресію Російської Федерації проти України, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства, у зв’язку із настанням сприятливих погодних умов,  виконавчий комітет  сільської ради ВИРІШИВ:

1. Завершити опалювальний сезон 2021-2022 років з 01 квітня 2022 року в бюджетних установах Балаклеївської сільської ради, які використовують природний газ, у тому числі споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами, які працюють на альтернативних видах палива (електроенергія, дрова, пелети) за виключенням ЗДО «Вишенька» с. Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради.

1.2. Опалювальний сезон ЗДО «Вишенька» с. Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради завершити не пізніше 15 квітня 2022 року.

2. Керівникам  установ та комунальних підприємств Балаклеївської сільської ради  прийняти відповідні розпорядження та накази про завершення опалювального сезону 2021-2022 року.

3. В разі зниження середньодобової температури повітря нижче + 80 С протягом трьох діб, під особисту відповідальність керівників підприємств, установ та організацій Балаклеївської сільської ради, для підтримки належного температурного режиму в межах затверджених лімітів дозволити підігрів приміщень в дошкільних закладах, установах освіти та медицини за письмовою заявою їх керівників та прийнятті відповідних наказів та розпоряджень.

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на відділ містобудування, архітектури, земельних відносин, комунальної власності, житлово-комунального господарства.

5. Забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Балаклеївської сільської ради.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мельника В.М.

Сільський голова                                                         Олена БЛАГОВІСНА