A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 04.03.2022 12:36
Кількість переглядів: 205

Ми вже не відслідковуємо, який сьогодні день тижня, але ми точно знаємо, що сьогодні 9-ий день запеклої боротьби українського народу проти російських окупантів. Це протистояння доводить в черговий раз, що українська нація – неймовірна, сильна, хоробра і самовіддана. Уклін низький нашим безстрашним воїнам Збройних сил України та усім, хто долучився до цього народного супротиву!

Ніч у країні була страшною, з обстрілами та небезпекою ядерного вибуху на Запорізькій АЕС – слава Богу, підрозділам ДСНС вдалося локалізувати пожежу. Однак небезпека ще залишається надто високою, тому ми кричимо на увесь світ про допомогу! Світе, допоможи маленькій нескоримій країні вистояти у цій боротьбі, аби не сталося катастрофи у всьому світі! Ми просимо закрити небо над Україною і з надією чекаємо позитивної відповіді… Чекаємо… Віримо… Сподіваємося, що у нас буде наше завтра…

На території нашої ОТГ ситуація повністю контрольована, цілодобово працює місцевий штаб, загони тероборони, усі служби повноцінно функціонують.

Ми обов’язково вистоїмо! І у нас буде свій власний День Перемоги! Слава Україні!

Олена БЛАГОВІСНА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора