Як дізнатися про стан оформлення паспортного документу

Дата: 30.12.2021 13:57

Для отримання інформації про стан оформлення паспортного документу можна дізнатися самостійно без відвідування територіального підрозділу ДМС.

Для цього необхідно зайти на сайт Державної міграційної служби України та скористатися послугою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів», або за допомогою інтерактивного сервісу #ДМС_БОТ у популярних месенджерах Viber та Telegram.

В залежності від того, на якій стадії оформлення перебуває документ, статус оформлення документу, також може бути різним. Якщо статус буде наступного змісту: «Документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником» Вітаємо, ваш документ готовий і ми раді чекати на вас.

Загалом, на сайті ДМС працює 16 зручних електронних сервісів, які активно допомагають громадянам: https://dmsu.gov.ua/.

Нагадаємо, громадяни мають можливість оформити паспортні документи там, де їм зручно – без прив’язки до місця реєстрації.

Чекаємо Вас та вкотре просимо громадян при відвідуванні дотримуватися рекомендацій МОЗ, зокрема носіння масок та дотримання дистанції 1,5 м.

Смілянський відділ УДМС
у Черкаській області