Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ – ВАША ЦИФРОВА ПІДТРИМКА!

Дата: 23.11.2021 08:46
Кількість переглядів: 375

«Червона» карантинна зона запроваджена в Черкаській області 12 листопада. Однак людям необхідно вирішувати свої питання незалежно від графіків, календаря чи обмежень. Пенсійний фонд пропонує ефективну допомогу – електронні сервіси, завдяки яким більшість послуг можна отримати дистанційно.

Отримати інформацію чи офіційну довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії), витяг із реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про нараховану заробітну плату можна через особистий кабінет вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на вебпортал із кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

Перегляд даних реєстру застрахованих осіб реалізовано в пунктах меню особистого кабінету:

 

  •  «Моя заробітна плата» – інформація про заробітну плату по роках в розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії.

 

  •  «Моя пенсія» дані про розмір призначеної та виплаченої пенсії.


  Для отримання офіційної довідки з QR-кодом необхідно увійти до «Особистого кабінету» та вибрати пункт «Запит на отримання електронних документів» у лівому боковому меню в розділі «Комунікації з ПФУ».

Відкриється електронний бланк замовлення, де потрібно вибрати необхідний вид довідки та заповнити всі обов’язкові поля.

Переглянути стан розгляду звернення та завантажити довідку можна в розділі «Мої звернення».

Електронний документ з QR-кодом від Пенсійного фонду України згідно з чинним законодавством є аналогом паперового документа, підписаного відповідальною особою в органах Фонду.

 

Відділ обслуговування громадян № 7
(сервісний центр) ГУ ПФУ в Черкаській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора