Для пільгових категорій які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням

Дата: 22.11.2021 15:35

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради повідомляє наступне, якщо Ви перебуваєте на обліку для забезпечення санаторно-курортного лікування, а термін дії довідки 070/о (довідка для одержання путівки на санаторно-курортне лікування) закінчився, і Ви бажаєте скористатися своїм правом на санаторно-курортне лікування протягом наступного періоду просимо Вас продовжити вказану вище довідку та надати її до уповноваженої особи з питань соціального захисту населення сільської ради з одночасним пред’явленням оригіналів паспорту, довідки МСЕК та пільгового посвідчення.

Довідки за телефоном: 9-34-42