"Зелена громада"

Дата: 13.10.2021 20:15

На виконання програми президента В. Зеленського «Зелена країна», Балаклеївська сільська рада та її депутатський корпус спільно із комунальним підприємством «Добробут» за підтримки  Смілянського лісгоспу прийняли участь в акції «Створюємо ліси разом».

Під фаховим керівництвом головного лісничого Смілянського лісгоспу Дениса Івлєва на території Балаклеївської громади започатковано сквер, площею 0,3 га, який прикрасило і озеленило 36 хвойних та 17 листяних дерев.

Сподіваємось, що проведення акції «Створюємо ліси разом» приверне увагу кожного громадянина та зацікавить посадити своє дерево на користь громади, на благо українського лісу, примножуючи тим самим природні багатства Землі.

Стати учасником акції може кожен житель громади, для цього потрібно звернутись до Балаклеївської сільської ради, спеціаліста з розвитку, який допоможе Вам прийняти участь в озелененні громади.