Заяви про визначення обсягу СЕО

Дата: 10.09.2021 20:38

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Балаклеївська сільська рада оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування містобудівної документації  «Детальний план частини території в адміністративних межах Балаклеївської сільської ради Черкаського району Черкаської області загальною орієнтовною площею 47,0000 га.».

Дата початку та строки здійснення процедури: від 10.09.2021 р. до 24.09.2021 р. включно  (15 календарних днів протягом яких приймаються зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО у друкованому та електронному вигляді).
Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Детальнішу інформацію щодо обговорень див. у прикріпленому файлі "Повідомлення".

ЗАЯВА ДПТ БАЛАКЛЕЯ