Зняття з обліку без проведення документальних перевірок

Дата: 23.07.2021 09:47

З метою спрощення та прискорення процесу припинення фізичних осіб – підприємців, які не здійснювали господарську діяльність, шляхом зняття таких платників з обліку в контролюючих органах без проведення перевірки, Державною податковою службою України затверджені відповідні Методичні рекомендації (наказ ДПС від 15.09.2020 №499).

Більше того цього року розширено коло платників, відповідно яких може бути прийнято рішення щодо недоцільності проведення перевірки (наказ ДПС від 04.06.2021 №568).

Так, протягом січня-червня 2021 року розглянуто 2,51 тис. висновків доперевірочного аналізу щодо недоцільності проведення перевірки, за результатами розгляду яких 1,01 тис. фізичних осіб зняті з обліку в Черкаській області без проведення документальних перевірок.