Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї .

Дата: 08.06.2021 16:01

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції .

Звертаємо Вашу увагу!

Дотація за бджолосімї  суб’єктам господарювання, які є юридичними особами, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у  Формі №24 (річна) та підтверджена ветеринарно-санітарним паспортом пасіки.

Дотація за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним-особам підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно - санітарному паспорті пасіки обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Відповідно до наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 338 від 19.02.2021 року власнику пасіки необхідно придбати бланк нового  паспорта пасіки під час реєстрації якого присвоюється унікальний номер який проставляється на титульному аркуші паспорта пасіки посадовою особою територіального органу компетентного органу (з відповідним підписом і печаткою) та вноситься разом з відомостями про пасіку до Реєстру паспортів пасік.

Після здійснення ветеринарно-санітарних заходів посадовою особою територіально органу компетентного органу в паспорті пасіки засвідчується її ветеринарний стан.

Наявність нового паспорта з унікальним номером та внесеної до нього інформації про кількість бджолосімей та ветеринарно-санітарний пасіки  є обов’язковою умовою для нарахування дотації .

Контактні телефони  для довідок

096 - 91- 71- 552  (0472)63-09-37 Анатолій Чернецький