Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

Дата: 08.06.2021 14:08

Спеціальна бюджетна дотація за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 р № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дотація за утримання кіз та овець на безповоротній основі надається суб'єктам господарювання (юридичні особи незалежно від організаційно- правової форми та форми власності, фізичні особи підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства) які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 грн. за одну голову .

Для отримання дотації власники тварин подають до Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації ( м Черкаси вул. Смілянська 131 каб. 209) до 1 липня поточного року документи згідно з переліком наведеному у п. 12 Порядку використання коштів затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 .

Звертаю Вашу увагу!

Заявки що надійшли після закінчення терміну подання (після 1 липня) не розглядаються. Документи, подані не в повному обсязі повертаються суб'єктам господарювання протягом 5 робочих днів.

Контактні телефони для довідок

096 - 91-71-552 Анатолій Чернецький