A A A K K K
для людей із порушенням зору
Балаклеївська громада
Черкаська область, Черкаський район

Річний звіт ЗДО Сонечко

Дата: 28.05.2021 14:30
Кількість переглядів: 256

БАЛАКЛЕЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СМІЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «СОНЕЧКО»
вул.Довга,19,с.Балаклея,Смілянського району,Черкаської області,20722 тел..0(4733)93-303, Код ЄДРПОУ 36779785,nkulis073@gmail.com
Згідно річного плану роботи закладу дошкільної освіти «Сонечко» с.Балаклея на 2019 – 2020 н.р у 2020 р. було проведено:

I. Методична робота з кадрами

 1.1 Підвищення педагогічної майстерності.

  1.Вихователь Харченко Н.П. брала участь у семінарі-практикумі «Цікавий світ сенсорики» , який проходив на базі          ЗДО «Вишенька» с.Мале Старосілля 20.02.2020 р.Брала участь у семінарі-практикумі,який проходив у ЗДО                 «Берізка» у с.Теклине у листопаді 2019 року,брала участь у відкритому занятті з фізкультури у ЗДО «Берізка»             села Балаклея.
2.Виготовлено нестандартне фізкультурне обладнання,атрибути до рухливих ігор.
3.Директором ЗДО «Сонечко» Куліш Н.О. була проведена консультація для педагогів «Економічне виховання дітей       дошкільного віку» та «Активізація рухової діяльності дошкільників, як необхідність сьогодення», консультація «Я і       мої потреби».
4.Вихователем Харченко Н.П.проведені відкриті заняття: «Без сонця не прожити і днини» , «Ми малята – здоров’ята» .  Проведені досліди та моделювання за допомогою маленьких чоловічків ( Дитина у природному довкіллі).
  
1.2 Самоосвіта.
1.Вихователь Харченко Н.П. вивчала досвід роботи інших педагогів на Інтернет – сайтах,вивчала досвід вихователя     ЗДО «Берізка» Удовенко Н.А.
2.Вихователь Харченко Н.П.брала участь у методичній студії «Медіаграмотність батьків в умовах розвитку                     цифрового суспільства».

1.3 Педагогічна рада
1.Проведена педагогічна рада на тему : «Завдання навчально-виховної роботи на 2019-2020 н.р.» ( серпень 2019 р.). 2. Проведена педагогічна рада «Результативність засвоєння дітьми програмових вимог у I кварталі» (грудень 2019          р.).

II. Вивчення стану життєдіяльності дітей
1.Проведений моніторинг стану формування здорового способу життя,бережливого ставлення кожної дитини до              власного здоров’я.
2.Проведено контроль змісту та якості перспективного та календарного планування роботи вихователя Харченко           Н.П.
3.Постійно проводилася перевірка готовності педагога до освітньо-виховного процесу.

III. Організаційно – педагогічна робота

3.1.Заходи взаємодії ЗДО «Сонечко» із ЗЗСО I-II ступенів №3.
1. Організували і провели ремонт іграшок у ЗДО.
2.Оновили матеріали на стенді «Для мам і тат про життя малят» .
3.Провели консультації для батьків «Перший клас, або як підготувати дитину до школи», «Батьківська єдність –             важливий закон виховання », «Все про використання оздоровчих технологій з дітьми дошкільного віку» ,                       «Прислухайтесь,як дитина кашляє» , «Вперше до дитсадка» .
4.Взяті на облік діти дошкільного віку у мікрорайоні школи.
5.Проводилися взаємовідвідування уроків і занять з метою ознайомлення з методикою навчання та розв’язання             послідовностей у роботі ЗДО і школи.
6.Проведений День відкритих дверей у ЗДО для випускників 9-го класу ЗЗСО №3 з метою профорієнтації. 7.Проведені спільно свято Першого дзвоника,конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей».
8.Проведена екскурсія майбутніх першокласників до школи.

IV. Робота методичного кабінету.
1.Розроблені методичні рекомендації щодо організації пошуково-дослідницької діяльності дітей в природі. 2.Створена картотека за розділами програми.
3. Вихователь Харченко Н.П.: - розробила новий дидактичний матеріал та індивідуальні картки для занять з дітьми з        розвитку мовлення та художньої літератури; - виготовила картотеку ігор для логіко- математичного розвитку; -             виготовила завдання з інтерактивними вправами з ознайомлення дітей з природним довкіллям для дошкільнят.

V. Адміністративно-господарська робота Створення розвивального життєвого простору дитини
1.Заклад був забезпечений овочами на зимовий період.
2.Проведений поточний ремонт приміщення групи.
3.Замінений пісок у пісочницях на ігровому майданчику.
4.Пофарбовані столи,стільці,ліжка,фізкультурне обладнання у групі,пофарбовано ігрові споруди на ігровому                    майданчику.
5.Висаджені квіти у квітниках.
6.Для покращення матеріально-технічної бази закладу було придбано іграшки і посуд.

Виробничі наради
1.Проведена виробнича нарада «Організація роботи закладу дошкільної освіти на 2019-2020 н.р.» (24.09.2019 року). 2.Виробнича нарада «Трудова дисципліна у закладі дошкільної освіти » була проведена 24.01.2020 року.

Консультації для обслуговуючого персоналу
1.Проведена консультація «Функціональні обов’язки помічника вихователя, їх роль у навчально-виховному                      процесі»(03.09.2019 року).
2. «Дотримання техніки безпеки – обов’язкова умова успішної трудової діяльності» (11.12.2019 року).
3. «Попередження травматизму та запобігання інфекційних захворювань»(06.02.2020 року).

Інструктажі
З метою запобігання нещасним випадкам та збереження здоров’я дітей систематично проводилися інструктажі на робочому місці ,позачергові та цільові інструктажі. Директор слідкувала за дотриманням техніки безпеки у групі та на ділянці закладу дошкільної освіти. Батькам постійно надавалась інформація щодо профілактики кишкових,інфекційних захворювань та дотримання техніки безпеки.

Загартування
Регулярно проводиться ранкова гімнастика та заняття з фізичної культури при відкритих фрамугах.
Проводиться загартування водою.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора