Балаклеївська громада за чисте довкілля.

Дата: 19.05.2021 22:26

Відповідно до рішення Виконавчого комітету Балаклеївської сільської ради, на підставі законодавчих актів, Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та з метою забезпечення благополуччя громади, оголошуться двомісячник по благоустрою території та санітарній очистці зелених насаджень та озеленення териорії з 15.03. по 15.05.2021 року.

Запрошуємо кожного мешканця нашого краю долучитись до створення чистоти, адже примноження зелених насаджень та прибирання рідного населеного пункту – це благородна справа!

Важливо щоб ошатно виглядало як кожне домогосподарство, так і територія спільної власності громади!

Тільки в єдності та спільній роботі на результат – наша перевага! Тільки разом – ми сила!

Чистота громади – це показник культури мешканців, які проживають у ній.

В рамка акції «За чисте довкілля» сільським головою Благовісною Оленою Миколаївною, організовано штат сільської ради, працівників закладів культури для прибирання та приведення в належний стан території на двох локаціях:

• Парку пам'ятки садово-паркового мистецтва «Сквер імені Т.Г. Шевченка»
  • прилеглої території адміністративної будівлі Балаклеївської сільської ради;